Oferta

Zakres usług i warunki współpracy ustalane są indywidualnie w trakcie wstępnej rozmowy, a informacje zebrane podczas pierwszego spotkania są wytycznymi do opracowania projektu koncepcyjnego, na podstawie którego powstaje architektura i projekt wnętrza.

Zakres poszczególnych projektów wraz z krótkim opisem:

PROJEKT KONCEPCYJNY

Skierowany jest głównie do tych z Państwa, którzy poszukują nowych możliwości aranżacyjnych domu lub mieszkania kupowanego w stanie deweloperskim lub remontowanego, bez potrzeby szczegółowego projektowania wnętrza. Projekt obejmuje funkcjonalne rozplanowanie wnętrz i spis ogólnych założeń projektowych. Wykonany jest w postaci rzutów pomieszczeń w odpowiedniej skali. Zawiera propozycję linii sufitów i posadzek oraz ewentualnych zmian w układzie ścian. Jest to uproszczona wersja wymagająca następnie opracowań technicznych i wnętrzarskich.


PROJEKT KOMPLEKSOWY

Obejmuje szczegółowe projekty funkcjonalne wnętrza z rozplanowaniem układu mebli, oświetlenia oraz plany podłączeń elektrycznych i hydraulicznych. Projekt zawiera także projekty podłóg i sufitów, rozwinięcia ścian oraz projekty kuchni i łazienek ze wszystkimi niezbędnymi rysunkami wykonawczymi. W skład projektu wchodzą również propozycje kolorystyczne, materiałowe, asysta przy dokonywaniu zakupów oraz nadzór autorski.

PROJEKT "POD KLUCZ"

W zależności od potrzeb klienta, oferuję także realizacje pod klucz z nadzorem wykonawczym. Szczegóły oferty przedstawiam po dokładnym uzgodnieniu zakresu prac projektowych.


Powyższe informacje stanowią jedynie ogólny zarys poszczególnych projektów i z pewnością nie uwzględniają wielu interesujących przyszłych inwestorów kwestii. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam na spotkanie.

Zapytania ofertowe (najlepiej z załączonym rzutem
mieszkania/domu) proszę wysyłać na adres:

w.stepanowiczlenkiewicz@gmail.com
Zapraszam
Architekt wnętrz Wioletta Stepanowicz-Lenkiewicz