Pracownia

Z wykształcenia jestem architektem. Architektura wnętrz jest moją pasją. Z przyjemnością pracuję nad tworzeniem wnętrz, w których żyje się wygodnie i komfortowo. Pracownię WS design prowadzę od 2006 roku i z wielką przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Projektując wnętrze staram się przede wszystkim poznać oczekiwania jego właściciela i jak najlepiej dostosować do jego potrzeb. Nie ograniczam się do jednego stylu, nie narzucam swojego gustu i nie forsuję aktualnie modnych trendów. Każdą aranżację wnętrza traktuję indywidualnie, a moim priorytetem jest zadowolenie klienta.

W swoich projektach preferuję proste, uniwersalne formy. Bardzo ważna jest dla mnie również funkcjonalność rozwiązań. Pragnę, aby domy moich klientów były piękne i wygodne. Chętnie stosuję naturalne materiały, jak kamień, drewno i szkło. Proponuję rozwiązania, które są eleganckie i ciepłe jednocześnie. Szczególną uwagę przywiązuję do budującego nastrój oświetlenia. W zaprojektowanych przeze mnie wnętrzach istotny jest również kolor oraz faktura – wszystko to nadaje projektowanej przestrzeni pożądany charakter i klimat.
Oprócz rozwiązań architektonicznych i dekoratorskich pomagam również w praktycznej adaptacji wnętrza. W zależności od potrzeb klienta zapewniam nadzór autorski oraz wykonawczy (realizacje pod klucz). Współpracuję ze sprawdzonymi producentami mebli, salonami wyposażenia wnętrz oraz ekipami wykonawczymi. Służę pomocą w wyborze najlepszych fachowców, którzy przeprowadzą wszystkie konieczne prace związane z realizacją projektu. Dzięki kompleksowej obsłudze klienci WS design mogą być pewni jakości wykończenia oraz rzetelności świadczonych usług.

Zapraszam do współpracy
Architekt wnętrz Wioletta Stepanowicz-Lenkiewicz